Camarilla

Forum Klanu Blood Wars - Camarilla


#1 2007-11-26 06:45:54

Sebastian

Książę

8266561
Zarejestrowany: 2007-11-25
Posty: 29
Punktów :   

1

Tak... W sumie drugi dzień działalności klanu a już wymierzane są wymagania... No cóż... Chodzi o Neonatę Mrocznia, na którego to nakładam Tydzień Próby, w którym uzyskać musi co najmniej dwa punkty... W innym wypadku zostanie wygnany z klanu... I może nie czepię się tego tak od razu ale nie brał on udziału w oblężeniu...

Offline

 

#2 2007-12-02 21:36:59

MorrosM

Primogen

Zarejestrowany: 2007-11-25
Posty: 19
Punktów :   

Re: 1

Niech sie wytlumaczy Czemu

Offline

 

#3 2007-12-03 21:04:08

mrocznia

Kainita

Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: 1

Witam wszystkich.                                                                                                                       
SŁyszałem że toczy sie rosprawa na muj temat czy mnie zostawić albo wywalić z klanu?
No to przejde do sprawy. szło mi tak kiepsko od samego poczatku z tą grą bo niemiałem oniej całkowitego pojęcia i od czasu do czasu logowałem sie na kąto i rozwijałem swoją postać w możliwy sposób jak  to było możliwe. Nieatakowałem inych przeciwników bo wiedziałem a czasami zakladałem z gury że walka skączy się dla mnie przegraną --więc postanowiłem że bede chodził na wyprawy ale to tak nic niedawało zawsze dostawałem bowiem mało punktow doświadczenia. W kolejnych etapach gry szło mi coraz lepiej i zaczołem powoli atakować przeciwników co powodowało że moja postać zaczeła się lepiej rozwijać otym swadczą 2 punkty a nie 1. Co do tych oblężeń mam małe zaszczeżenie bowiem brałem udział w dwóch oblężeniach a niewziołem udziału tak mi sie zdaje że w jednym albo w dwóch. jeszcze jedo mam nadzieje że rospatrzycie ten wniosek i dacie mi znać- co zemną dalej będzie . A zapomniał bym będę rozwijał moją postać w grze żeby pokazać wam że mi zależy i chcę zostać w tym KLANIE z poważaniem MROCZNIA

Offline

 

#4 2007-12-03 22:43:07

Sebastian

Książę

8266561
Zarejestrowany: 2007-11-25
Posty: 29
Punktów :   

Re: 1

Nom... W końcu jakaś wiadomość od Ciebie... To, że nie masz pojęcia o grze o niczym w sumie nie świadczy bo ja też gram w tą grę pierwszy raz Decyzją podjętą przeze mnie i mojego Primogena zostaje Ci dana szansa udowodnienia swojej wartości...
Co do rad... Rozwijaj budynki w swoim kwadracie, to bardzo ważne. Jeśli masz wątpliwości co do przeciwnika - szpieguj. Teraz lepiej atakuj wampiry z jednym punktem... Zastanów się jaką bronią chcesz walczyć (palną, białą...) i ustawiaj swoje statystyki zgodnie z tym wyborem... To chyba najważniejsze rady, jeśli będziesz miał z czymś problem zawsze możesz napisać... Zmień też ekwipunek jeżeli masz słaby, na forum jest dział "handel", w którym możesz kupić/pożyczyć ekwipunek od kogoś z klanu... To tyle ode mnie, nie zawiedź nas... Pozdrawiam.

Offline

 

#5 2007-12-03 23:28:00

mrocznia

Kainita

Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: 1

Dzięki że daliście mi szanse niezawiode was pozdro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.volleyballhax.pun.pl www.bazarek.pun.pl www.diversslain.pun.pl www.kraby.pun.pl www.plminecraft.pun.pl