Camarilla

Forum Klanu Blood Wars - Camarilla


#1 2007-12-14 10:16:35

Carnea

Primogen

Zarejestrowany: 2007-11-25
Posty: 32
Punktów :   

o przepisach

w przepisach ejst mowa o 2 logowaniach dizennie, tymczasem, pomijając jednego tato56 który zgłosił, ze go nie bedzie i wział urlop,(chodz uwazam ze na ten okres z klanu odejsc powinien), patrz na liste klanowiczów i widze .. 22h 50 min.. 1d 23 godz 5 min. .. 3d. 8 godz. 50 min. ..
zwracając uwagę na resztę przepisów trudno jest łamać tylko jeden przepis nie łamiac reszty, bo nie chce marudzic ze ejst oblezenie w tym momencie na mnie i biora  w nim udizał tylko 3 osoby.. ale sa przepisy
Lojalność (Dwa logowania dziennie, zgłaszanie chęci oblężęnia Księciu)
- Pomoc (Dołączanie do oblężeń, wypożyczanie sprzętu i handel między klanowiczami)
- Dyscyplina (Rozwój postaci)
- Równość (Wszyscy są równi, za wykroczenia karać może tylko Książę i Primogen)
- Maskarada (Dbanie o dobre imię i wizerunek klanu)

moze trzeba by je zmienic? ja nie wiem mi sie to bardzo nie podoba i jestem dosyc poirytowana.
a mrocznie bym usunęła w trybie natychmiastowym z klanu.. od dwóch meisiecy gra i ma dalej 2pkt, poza tym ze wlasnie tez wogole sie nie loguje, a tylko zakladalby oblezenia na innyh ktorzy go atakuja. A jak ktos z nas jest oblegany to nigdy nie ma kogo kto by stanał do walki.. mało nas jest, a nigdy cały klan nie bronil oblężenia.

Edit: 12:18. 5 osób w oblężeniu.

Ostatnio edytowany przez Carnea (2007-12-14 12:16:49)

Offline

 

#2 2007-12-15 12:25:04

Sebastian

Książę

8266561
Zarejestrowany: 2007-11-25
Posty: 29
Punktów :   

Re: o przepisach

Czyli tak: Przepraszam za niepowiadomienie o nieobecności ;P Muszę sobie na razie odpuścić, za jakiś tydzień dopiero będę... Szkoła + praca...

Mi też nie podobają się nieobecności członków ale myślę, że to nie wina przepisów ale tych właśnie członków, jak można by zmienić przepisy aby było lepiej? Dopasować je do zachowania jakie prezentują członkowie? A poza tym, że ostatnio mnie niema zawsze dołączam do oblężeń ;P Co do Mrooczni to prawdopodobnie usunę go jak wrócę...

Pozdrawiam i przepraszam za nieobecność...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-uzumaki.pun.pl www.tkdlomazy.pun.pl www.miasteczkonaruto-candy.pun.pl www.bramkarstwo.pun.pl www.starsknights.pun.pl